Продавець Торговий Дім "ЕВЕРЕСТ" - засоби захисту рослин, агрохімія, посівний матеріал розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
278 відгуків
+380 (97) 792-85-45
+380 (50) 540-55-72
Одеса, Україна
Торговий Дім "ЕВЕРЕСТ"
Залишити відгук
Вимпел 2 (10л), фото 2

Вимпел 2 (10л)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
Склад   г/л
Багатоатомні спирти не менш 300
Гумінові кислоти до 30
Карбонові кислоти природного походження   3,0

 

ВИМПЕЛ 2 – комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння і вегетуючих рослин.
 
Головною відмінною рисою стимулятора ВИМПЕЛ 2 від свого попередника є оптимально збалансований склад багатоатомних спиртів, завдяки чому препарат не втрачає текучості при низьких позитивних температурах і може застосовуватися при досягненні температури повітря +5°С і вище. До складу препарату входить набір карбонових кислот, які беруть участь у Циклі Кребса, що є ключовим етапом дихання всіх клітин і джерелом енергії для синтезу життєво важливих сполук, таких як вуглеводи та амінокислоти.

Гумінові кислоти представлені їх новітньою модифікацією, яка є власною розробкою (ноу-хау) компанії «ДОЛИНА». Модифіковані гумінові кислоти володіють стійкістю, як в кислому, так і в лужному середовищі, що надає стійкості препарату у широкому інтервалі рН, без зниження його активності.

Маючи у своєму складі вдосконалений, збалансований набір компонентів, стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2володіє наступними властивостями.

СТИМУЛЯТОР РОСТУ
 
Багатоатомні спирти з короткою вуглецевої ланцюгом структурують вільну внутрішньоклітинну воду, підвищуючи її біологічну активність, прискорює процеси росту і фотосинтезу, регулюють транспірацію і інтенсивність мінерального живлення. Продуктами перетворення багатоатомних спиртів в клітці є елементарні вуглеводи (моносахариди), які виступають будівельним матеріалом і джерелом енергії.

Природні стимулятори-адаптогени на основі карбонових кислот беруть участь у найважливіших енергетичних перетвореннях рослинного організму, підсилюють постачання тканин киснем, підвищують вироблення основного енергетичного речовини АТФ – аденозинтрифосфату. Регулює енергетичний обмін дію карбонових кислот проявляється вже в дуже низьких концентраціях (0,002% розчин).

Завдяки своєму природному походженню карбонові кислоти піддаються швидкому метаболізму в рослині і надають біостимулюючого дію. Це призводить до інтенсивного проростання насіння та активізації росту органів рослини, а також прискорює засвоєння мікро - і макроелементів з грунту.

При наявності комплексу багатоатомних спиртів солі гумінових кислот багаторазово підвищують свою активність. Збільшення їх проникаючої здатності відбувається за рахунок високого тургорний тиск, який виникає завдяки многоатомным спиртів.

АДАПТОГЕН КРІОПРОТЕКТОР ТЕРМОПРОТЕКТОР
 
Збалансований склад багатоатомних спиртів активно структурує вільну внутрішньоклітинну воду і є хорошим стабілізатором її просторової структури. Завдяки цьому утворюються водні структури, аналогічні просторовій решітці льоду, що перешкоджає розвитку процесу кристалізації. Багатоатомні спирти покращують вуглеводний обмін, який виражається в підвищенні кількості цукрів у рослині. Карбонові кислоти надають антигипоксический ефект (підвищення стійкості організму до кисневої недостатності) шляхом активації сукцинатдегидрогеназного окислення і відновлення активності цитохромоксидази, сприяючи накопиченню у клітинах АТФ. Карбонові кислоти сприяють підвищенню вологоутримуючої здатності в тканинах рослин за рахунок зниження транспірації. Ці зміни роблять організм більш стійким до несприятливих факторів навколишнього середовища, рослини краще переносять як підвищений, так і знижений температури, а також зимові морози.

АНТИСТРЕССАНТ
 
На обробку пестицидами культурні рослини реагують синтезом специфічних стресових білків і ферментів, які нейтралізують отриманий негативний вплив. Комплекс з модифікованих гумінових кислот і низькомолекулярних багатоатомних спиртів прискорює обмінні процеси в тканинах рослин, які проявляються в більш інтенсивному синтезі антистресових речовин, підсилюють фотосинтетичну продуктивність хлоропластів у клітинах, що в свою чергу знімає фітотоксичність після обробки пестицидами.
 

ІНГІБІТОР ХВОРОБ
 
Багатоатомні спирти мають гідрофільними властивостями. Потрапляючи на поверхню листа, утримують вільну воду в колоїдному стані, перешкоджаючи розвитку хвороботворних організмів. Також захист від хвороб здійснюється шляхом посилення імунітету, стимуляції природної здатності рослини чинити опір хворобам. За рахунок підвищення імунітету ураженість рослин знижується в 1,5 – 2 рази, що зменшує кратність обробок рослин фунгіцидами.

АКТИВАТОР ГРУНТУ
 
Стимулятор росту ВИМПЕЛ 2 з допомогою багатоатомних спиртів прискорює обмінні процеси в рослині, які посилюють кореневі виділення рослин, що призводить до підвищення активності ґрунтових мікроорганізмів в прикореневій зоні (ризосфері). Карбонові кислоти підсилюють зростання чисельності мікроорганізмів.

В результаті активізується виділення З2 і деструкція целюлози. Підтримується позитивний баланс гумусонакопления. Збільшення мікробного числа азотфіксаторів, фосформобилизаторов та інших корисних бактерій оптимізує мінеральне живлення рослини і дозволяє на 10 – 30% скоротити витрати мінеральних добрив.

ПРИЛИПАЧ
 
Багатоатомні спирти мають пленкообразующую здатність. Завдяки цьому ВИМПЕЛ 2 забезпечує закріплення бакових препаратів на поверхні насіння та листя, що підвищує ефективність біопрепаратів, пестицидів і мікродобрив. При тривалому (до 2-х місяців) перебування в умовах нестачі вологи в ґрунті, насіння піддаються негативному впливу провокаційної вологи, що призводить до їх пліснявіння. Сформована еластична оболонка не перешкоджає вільному диханню, проте захищає насіння від ґрунтової провокаційною вологи, зберігаючи їх схожість.
 
ФОТОСИНТЕЗАТОР
 
Позакореневе внесення препарату сприяє збільшенню кількості хлорофілу, що посилює розвиток рослини. Препарат оптимізує процеси пластичного та енергетичного обмінів, роблячи процес фотосинтезу у рослин максимально ефективним.
ВЫМПЕЛ 2 совместим с пестицидами, макро-, микроудобрениями и биопрепаратами. Препарат полностью растворяется в воде и не теряет свою активность в любых баковых смесях, повышая эффективность их действия. Низкомолекулярные многоатомные спирты препарата легко проникают в ткани, выполняя функцию транспортного агента для всех препаратов, применяемых совместно со стимулятором роста ВЫМПЕЛ 2.

Обработки необходимо проводить раствором, который был подготовлен непосредственно перед применением. 

Препарат повышает качество продукции, урожайность (увеличивается на 10 – 30%).

Не вимагає додаткових витрат на обробку, тому що застосовується в бакових сумішах.
 
Культура Строки внесення Норма внесення
Зернові, зернобобові, цукрові буряки, соняшник, овочеві, просо, гречка, кукурудза, ріпак, рис Передпосівна обробка насіння 0,5 - 1 л/т
Картопля Предпосадковая обробка бульб 2 - 4 % р-р
Плодові насадження, ягідники і виноград Замочування саджанців і щеп 2 - 4 % р-р
Зернові, зернобобові, цукрові буряки, соняшник, овочеві, картопля, просо, гречка, кукурудза, ріпак, рис Вегетативна обробка 0,5 л/га
Плодові насадження, ягідники і виноград Вегетативна обробка 1,0 - 1,5 л/га

Норми витрати робочого розчину: польові культури – 70-300 л/га, овочеві культури – 300-400 л/га, плодові культури та виноград – 800-1000 л/га 

  • Ціна: 300 ₴/л

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner