Продавець Торговий Дім "ЕВЕРЕСТ" - засоби захисту рослин, агрохімія, посівний матеріал розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
257 відгуків
+380 (97) 792-85-45
+380 (50) 540-55-72
Одеса, Україна
Торговий Дім "ЕВЕРЕСТ"
Залишити відгук
Інсектицид Кораген 5л системної дії для томатів, сої, яблуні, винограду, кукурудзи проти шкідників, фото 2
Інсектицид Кораген 5л системної дії для томатів, сої, яблуні, винограду, кукурудзи проти шкідників, фото 2
Інсектицид Кораген 5л системної дії для томатів, сої, яблуні, винограду, кукурудзи проти шкідників, фото 2
Інсектицид Кораген 5л системної дії для томатів, сої, яблуні, винограду, кукурудзи проти шкідників, фото 3

Інсектицид Кораген 5л системної дії для томатів, сої, яблуні, винограду, кукурудзи проти шкідників

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Інсектицид Кораген 5л

Швидка зупинка живлення комах після інтоксикації. У перші години після обприскування КОРАГЕН® шкідник швидко втрачає здатність до живлення й руху, з остаточним паралічем і загибеллю протягом 2-4 днів. При цьому на культурі відсутні пошкодження в результаті швидкої зупинки харчування.

Тривалий період захисної дії. КОРАГЕН® характеризується тривалим періодом захисної дії (до 3-х тижнів), завдяки трансламинарному проникнення діючої речовини, його хімічної стабільності в різних погодно-кліматичних умов і високої залишкової інсектицидної активності.

Дія на всіх стадіях розвитку шкідника. КОРАГЕН® володіє ларвіцідним, а також ові-ларвіцідним дією, яке спостерігається під час прогрызания отрожденной личинкою обробленої поверхні яйця. Це веде до миттєвої інтоксикації личинки, яка гине, не встигнувши вийти з яйця або відразу після виходу.

ОПИС ПРЕПАРАТУ

Діюча речовина: 200 г/л хлорантранилипрол

Хімічний клас: антранилдиамиды

Препаративна форма: концентрат суспензії

Упаковка: пластикова банка 5л

СПЕКТР ДІЇ

КОРАГЕН® високоефективний проти широкого спектру лускокрилих, жорсткокрилих та двокрилих шкідників (плодожерки, молі, листовійки, колорадський жук, картопляна міль, каліфорнійська щитівка і ін).

За межами РФ КОРАГЕН® широко застосовується для захисту кукурудзи, соняшника, капусти, баклажанів, цибулі, перцю та інших культур.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

У перші години після обприскування КОРАГЕН® шкідник швидко втрачає здатність до живлення й руху з остаточним паралічем і загибеллю протягом 2-4 днів. КОРАГЕН® володіє новим, унікальним механізмом дії. Діюча речовина — хлорантранилипрол — впливає на рианодиновые рецептори (RyR), які регулюють м'язову і нервову активність комах за допомогою зміни рівнів кальцію в клітинах. В організмі комахи препарат активує вивільнення внутрішніх запасів іонів кальцію з м'язів, внаслідок цього шкідник втрачає здатність скорочувати м'язи.

Основна дія КОРАГЕН® відбувається при надходженні всередину комах, а також через кутикулу (кишково-контактна дія). Перерозподіл КОРАГЕН® в рослині відбувається за рахунок трансламинарного пересування хлорантранилипрола через клітини епідермісу стебла і по провідних судинах ксилеми, що сприяє потраплянню діючої речовини в новий приріст.

РЕГЛАМЕНТИ ЗАСТОСУВАННЯ

Норма застосування препарату (л/га)

Культура

Шкідливий об'єкт

Спосіб, час, особливості застосування препарату

0,04–0,05

Картопля

Колорадський жук

Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 200-400 л/га

0,15–0,2

Томат відкритого грунту

Бавовняна совка

0,04–0,06

Колорадський жук

0,15–0,3

Яблуня

Яблунева плодожерка та листовійки

Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 1000-1500 л/га

0,15–0,25

Виноград

Гронова листовійка

Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 600-1200 л/га

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Своєчасне обприскування є важливим моментом у боротьбі з шкідниками, зокрема з яблуневою плодожеркою, яка відразу після відродження з яйця проникає в плід і стає невразливою для препаратів.

Препарат вносять шляхом наземного обприскування в період вегетації культури. Час обробки визначають на підставі даних моніторингу популяції шкідника за умови перевищення порогу шкодочинності. Проти 1-го першого покоління яблуневої плодожерки обробку слід проводити в період масового літа (парування і масова яйцекладка) метеликів. Наступне обприскування проводять через 14-21 день (у разі послідовного застосування препарату) залежно від чисельності популяції шкідника (тобто за показниками феромонних пасток).

Максимальну норму витрати КОРАГЕН® слід застосовувати при більш високій чисельності шкідника і для продовження періоду захисної дії препарату.

Застосування КОРАГЕН® дає можливості для скорочення числа обробок протягом сезону, завдяки тривалому періоду дії, стійкість до змивання і ефекту «Скорочення популяції». Ефект «Скорочення популяції» проявляється у дезорієнтації метеликів і скорочення запасу перезимували гусениць (диапаузирующая гусениця).

КОРАГЕН® є першим інсектицидом з істинним дезорієнтує ефект, впливаючи на здатність самця правильно відстежувати джерело феромона самки.

Дослідження (Knight et al., 2007) доводять, що КОРАГЕН® істотно впливає на дезорієнтацію до спаровування дорослих особин яблуневої плодожерки, причому даного впливу однаково схильні як самці, так і самки при застосуванні препарату в зареєстрованій нормі.

КОРАГЕН® діє на різних стадіях розвитку шкідника

Овицидное дію КОРАГЕН® варіюється в залежності від строку обробки і щільності популяції шкідника. Найбільша овицидная активність спостерігається при застосуванні КОРАГЕН® до початку яйцекладки або по відкладених яєць.

Ові-ларвицидное дію КОРАГЕН® спостерігається під час прогрызания отрожденной личинкою обробленої поверхні яйця. Внаслідок цього відбувається миттєва інтоксикація личинки, яка потім гине, не встигнувши вийти з яйця, або гине відразу після виходу.

Ларвицидное дію КОРАГЕН® характеризується високою ефективністю проти гусениць шкідника і відбувається двома шляхами: кишкова дія — при потраплянні препарату в шлунок гусениці при харчуванні; контактна дія — при потраплянні на шкіряні покриви гусениці. Найбільшу ларвицидное дія спостерігається при поїданні шкідником обробленої поверхні.

КОРАГЕН® володіє високою дождестойкостью завдяки швидкому трансламинарному дії. Препарат стійкий до змивання дощем після висихання на поверхні рослин. Дощ, що пройшов через 1-2 години після обробки, не призводить до зниження ефективності препарату.

БАКОВІ СУМІШІ

КОРАГЕН® совместим с большинством препаратов (с фунгицидами, содержащими манкоцеб, дитианон, метирам, акарицидами на основе пропаргита, а также многими другими), однако рекомендуется проверить баковую смесь на совместимость в небольшом количестве. Избегать смешивания нескольких препаратов, а также высококонцентрированных смесей. Не превышать нормы, указанные на этикетках. Необходимо придерживаться рекомендаций по применению, указанных на этикетках препаратов-партнеров баковой смеси с учетом всех ограничений и предостережений. Не смешиватьКОРАГЕН® з продуктами, на етикетках яких заборонено застосування такої суміші.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ

КОРАГЕН® відноситься до 3-го класу небезпеки для теплокровних (помірно небезпечний). При роботі з препаратом необхідно дотримувати вимоги та заходи безпеки. Строки безпечного виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 дні, ручних — 6 днів.

КОРАГЕН® необхідно використовувати таким чином, щоб уникати зносу на необроблювані культури. Залишки опрыскивающего розчину не повинні забруднювати водостоки, водойми. Малоопасен для медоносних бджіл, однак рекомендується проводити обприскування, коли бджоли-запилювачі неактивні (наприклад, рано вранці або пізно ввечері). Для охорони бджіл необхідно дотримувати наступні екологічні регламенти: проводити обробку при швидкості вітру до 1-2 м/с; прикордонно-захисна зона для бджіл повинна бути не менше 4-5 км; обмеження льоту бджіл — не менше 3-4 доби після обробки.

РИЗИК ВИНИКНЕННЯ РЕЗИСТЕНТНОСТІ

Коли інсектициди з одним механізмом дії застосовуються неодноразово протягом декількох років, менш чутливі популяції шкідника формуються природним шляхом, маючи здатність виживати, розмножуватися і, з часом, ставати домінуючими на цьому полі. Шкідник вважається стійким до інсектицидів, якщо він виживає після правильно проведеної обробки з дотриманням рекомендованих норм, часу обприскування при нормальних погодних умовах.

Когда возникает резистентность, препарат в рекомендуемых нормах не сдерживает популяцию вредителя ниже порога вредоносности. Для предотвращения развития резистентности или ее замедления следует чередовать или использовать смеси препаратов с разными механизмами действия.

Для снижения риска формирования резистентности применение инсектицида КОРАГЕН® ограничивается двумя обработками за сезон с чередованием отличных по действию инсектицидов. Поскольку хлорантранилипрол принадлежит к новому классу инсектицидов, КОРАГЕН® может использоваться в антирезистентных программах.

ПРИГОТОВЛЕНИЕ РАБОЧЕГО РАСТВОРА

Перед началом работы необходимо проверить чистоту бака, шлангов и распылителей, а также готовность к работе всего опрыскивающего оборудования. Затем определить количество и равномерность подачи воды через распылители и отрегулировать норму расхода жидкости на гектар.

Рабочий раствор необходимо готовить в день обработки на специально оборудованных площадках. КОРАГЕН® легко разводится в воде, и поэтому необходимое количество препарата добавляют непосредственно в бак опрыскивателя, наполовину заполненный водой. Необходимо полностью освобождать упаковку от препарата, для этого промойте ее водой и вылейте промывочную воду в бак опрыскивателя. Включить мешалку, оставить мешалку включенной до полного заполнения бака водой и не выключать до окончания опрыскивания.

Рекомендуется использовать механические или гидравлические мешалки. Не применять аэромешалки. Если бак опрыскивателя не оборудован механической или гидравлической мешалкой, необходимо сначала приготовить маточный раствор инсектицида КОРАГЕН® в отдельной емкости, а затем вылить его в бак опрыскивателя. Рабочий раствор необходимо использовать в день его приготовления.

Основні
ВиробникFMS
Країна виробникСША
Характер дії пестицидуКонтактно-системний
Препаративна формаКонцентрат суспензії
Хімічний складНеорганічні
Оброблювані культуриСоняшник, томати, соя, яблуня, виноград, кукурудза
Мінімальна температура ефективної дії5 град.
Максимальна температура ефективної дії28 град.
Вміст діючої речовиниХлорантранилипрол 200 г/л
Шкідливий об'єктКолорадський жук, Листовійки, Плодожерки, Совка, Попелиця
Діюча речовинаХлорантраніліпрол
Упаковка
УпаковкаКаністра
Об`єм5 л
  • Ціна: 32 800 /каністра

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner