Як знищити падалицю соняшнику та інші бур'яни на посівах пшениці?
Боротьба з бур'янами на посівах зернових-колосових культур являє собою реальний резерв підвищення врожайності. При засмічення посівів урожайність може знизитися на 25-35%. Конкуренція між культурою і бур'янами за світло, вологу та поживні речовини також призводить до зниження якості зерна.
Раціонально підібрані агротехнічні заходи і організація правильної сівозміни дозволяє забезпечити чистоту полів. Однак у випадку, коли під час весняної інспекції посівів на 1 метр квадратний поля виявлено більше 10-15 однорічних або 2-3 багаторічних бур'янів, виникає необхідність у застосуванні гербіцидів.
Для якісного знищення соняшнику стійкого до Гранстар, ми рекомендуємо застосовувати гербіцид виробництва ALFA Smart Agro «Тріатлон», до складу якого входить три діючих речовини тифенсульфурон-метил, 300 г / кг, трибенурон-метил 300 г / кг, флорасулам, 100 г / кг, які в комплексі забезпечують надійний контроль не тільки падалиці соняшнику стійкого до Гранстар, але і соняшнику стійкого до гербіцидів групи НИМИ, а також інших особливо шкідливих бур'янів, таких як: підмаренник чіпкий у всіх фазах розвитку, щириця, ромашка польова, падалиця ріпаку, березка польова та ін Даний гербіцид має максимально широким спектром проти дводольних бур'янів. Він високоселективним до зернових і невибагливим до температурного режиму (діє від +5 С).
Ефективним буде застосування гербіцидів "Прима" і "Гренадер Максі" в нормі 20-25 грамів на гектар з прилипачем (100 мл на 100 л робочого розчину).
Також широко застосовують бакові суміші з діючими речовинами трибенурон метил ( "Альфа-Стар", "Гренадер", "Штефурон", інші) з 2,4 Д містять препаратами ( "Агент", "Дисулам", "Прайм", "Альфа-Ефір "інші) або дыкамбою (" Альфа-Дикамба "," Диво "," Дианат »).
Якісні гербіциди для захисту зернових-колосових культур, можна придбати у нас на сайті тут.
Варто пам'ятати, що бур'яни найбільш чутливі до дії гербіцидів на ранніх етапах вегетації. Саме тому, боротися з ними за допомогою хімічних засобів захисту варто якомога раніше від середини II до середини III етапу органогенезу, або у фазі повного кущіння зернових.