Продавець Торговий Дім "ЕВЕРЕСТ" - засоби захисту рослин, агрохімія, посівний матеріал розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
271 відгук
+380 (97) 792-85-45
+380 (50) 540-55-72
Одеса, Україна
Торговий Дім "ЕВЕРЕСТ"
Залишити відгук

Чим боротися з шкідниками на посівах ріпаку

Чим боротися з шкідниками на посівах ріпаку
🐛🦋 Перші шкідники, що з'єднання є на посівах ріпаку на ранньому етапі вегетації, можуть призвести до суттєвого зниження врожайності, а також до погіршення зимо - та морозостійкості. Своєчасний контроль основних шкідників забезпечує оптимальні умови для розвитку ріпаку до «входження в зиму» в необхідному кондиційному стані.

ℹ СОВКА ОЗИМА ПШЕНИЦЯ

Гусениця особливо агресивна ввересні, пошкоджує сходи всіх озимих культур. Шкідник харчується, крім культурних рослин, також широким спектром бур’янів, тому якісний контроль комахи включає в себе комплекс агротехнічних та хімічних заходів. Якщо на 1 м² знаходиться 2-3 гусениці, доцільним є обприскування посівів хімічними препаратами у вечірній період.

ℹ ХРЕСТОЦВІТІ БЛІШКИ

Імаго та личинки шкідника харчуються молодим корінням рослин та їх листям. Внаслідок пошкодження, рослини погано розвиваються та сильно уражуються хворобами.

Хімічний контроль потрібно проводити ввечері, коли комахи перебувають на листі культури.

ℹ КАПУСТЯНА МІЛЬ

Гусінь другого покоління виїдає на листі ріпаку невеликі ділянки, не зачіпаючи шкірки листя з верхнього боку. Шкідник є достатньо агресивним на коротких проміжках часу та завдає значних пошкодженнь молодим рослинам ріпаку озимого у осінній період.

☝ Правильний і економічно вигідний вибір препарату базується, насамперед, на обгрунтованому підході до вирощування культури.

Оптимальний варіант інсектициду можна підібрати на сайті Гектар залежно від конкретної ситуації на полі:

✅ Лютер

✅ Канонір Дуо

✅ Форинт

✅ Хлорпірівіт-агро

✅ ЗАЛП 

✅ НАПОВАЛ

✅ Фосорган Дуо 

☎️👇 Ці та інші препарати ви зможете придбати у нашому магазині та отримати якісну кваліфіковану консультацію по роботі з ними:

+380687503222
+380637503222

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner